Slavonia

Forum deweloperskie ; )


#1 2008-08-15 07:20:43

gniewosz

Administrator

Zarejestrowany: 2008-08-14
Posty: 19
Punktów :   

Portal - Piaskownica

Pod adresem http://slavonia.ovh.org/portal/ znajduję się wersja pre-alfa portalu słowiańskiego. Z technicznego punktu widzenia jest to skrypt Wordpress zintegrowanym forum punBB. Co do wordpressa to będę raczej dążył, żeby struktura portalu przypominała ten ze strony http://nczas.com/, sprawa grafiki i treści jest całkowicie otwarta.

Offline

 

#2 2008-08-20 22:05:08

Nodrog_Nameerf

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-08-18
Posty: 18
Punktów :   

Re: Portal - Piaskownica

Całkiem mi się podoba to 'zintegrowanie' portalu z forum i ogólnego jak mniemam pomysłu, żeby wszystko było bezpośrednio 'wtopione' w portal...

Struktura portalu przypominająca stronę nczas.com podoba mi się również - powiem więcej - strasznie ładny ten wordpress na tej stronie(ciekawe czy sami dopisywali jakąś dodatkową funkcjonalność, czy to wszystko po prostu ładnie poskładane wtyczki), podoba mi się tam również grafika jak i treść - proponuje skopiować i podwaliny portalu gotowe;

Oczywiście 'przyjazne url'e' i inne takie;

Offline

 

#3 2008-08-21 19:10:49

gniewosz

Administrator

Zarejestrowany: 2008-08-14
Posty: 19
Punktów :   

Re: Portal - Piaskownica

Gordon czy ja dobrze zrozumiałem, chcesz kopiować treść z nczas.com. No nie wiem czy te konserwatywno-liberalne pierdółki pasują do portalu słowiańskiego ; )

Offline

 

#4 2008-08-27 12:49:36

jarosław

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-08-14
Posty: 4
Punktów :   

Re: Portal - Piaskownica

Trzeba to bedzie graficznie upierwotni i usłowiańczyć, zmieniłbym też dobór kolorów [intensywniejsza zieleń, brąz + ew. kolory jesieni]

Offline

 

#5 2008-08-27 13:12:13

Nodrog_Nameerf

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-08-18
Posty: 18
Punktów :   

Re: Portal - Piaskownica

Czy nie doradzałeś też czasem z kolorami tej stronce; DDD? -> http://www.nawija.pl/

Offline

 

#6 2008-08-28 01:05:41

jarosław

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-08-14
Posty: 4
Punktów :   

Re: Portal - Piaskownica

haha, doradzam wszystkim zainteresowanym stronom
A tak na poważnie cięzko określić barwy słowami, zwłaszcza, że jest jeszcze kwestia oprawy graficznej
Stąd moja prośba - jesli macie jakieś interesujące rysunki, które mogą zainspirowac wygląd portalu - poprosze na maila:
dalfran@wp.pl . Jestem właśnie po rozmowie z zaprzyjaźnionym grafikiem Rafałem, który ma nam pomóc i szukam jakiejś słowiańskiej ornamentyki na stronę + jakies inspiracje graficzne

Offline

 

#7 2008-09-03 02:35:06

sciemniacz

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-08-26
Posty: 5
Punktów :   

Re: Portal - Piaskownica

mysle ze wazne jest polazenie koloru ze strukturą tzn lniane plutno, róźnego rodzaju odcienie wyprawionej skory, zamszu, futer, woda, trawa, siano, Generalnie zgazam sie z jaroslawem kolory jesieni. Ale jak doda sie do tych kolorow jakas strukture powinismy otrzyamc cos pozadnego a nie badziewie pokroju brr  nawija
ps. sciemniacz nie spi

Offline

 

#8 2008-09-04 13:56:55

Nodrog_Nameerf

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-08-18
Posty: 18
Punktów :   

Re: Portal - Piaskownica

Shitens fuckens, że tak po słowiańsku powiem;, ale 'kolorowy post'! Połączenie koloru ze strukturą! - brzmi bardzo mądrze;

Mój jedyny, póki co, pomysł 'graficzny' to tarcza - może tarcza jako 'logo' portalu/gry... Nie do końca 'odnajduję' się w temacie grafiki/kolorów, więc ciężko mi jakoś 'sprzedać' więcej pomysłów, ale skoro Ściemniacz nie śpi to pewnie on coś ściemni... khem khem - wymyśli miałem na myśli;

Offline

 

#9 2008-09-05 11:46:26

gniewosz

Administrator

Zarejestrowany: 2008-08-14
Posty: 19
Punktów :   

Re: Portal - Piaskownica

http://projekty.wybudujdom.pl/katalog.php  - podoba mi się layout tej strony, można zrobić coś podobnego, zamglony widok na wioskę słowiańską a na tym jakieś pozycje menu

Offline

 

#10 2008-09-06 10:19:18

Nodrog_Nameerf

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-08-18
Posty: 18
Punktów :   

Re: Portal - Piaskownica

Ooo tak, to jest całkiem fajne, z tą grafiką 'pod spodem'. Tylko szersze to chyba powinno być, czy tam strona i tak chyba się powinna dopasowywać sama do rozdzielczości użytkownika, jaką ma na monitorze.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pomocni2.pun.pl www.lifehousemusic.pun.pl www.wiki-zywiolow.pun.pl www.lksmordarka.pun.pl www.motocykl.pun.pl