Slavonia

Forum deweloperskie ; )


#1 2008-08-27 06:21:07

gniewosz

Administrator

Zarejestrowany: 2008-08-14
Posty: 19
Punktów :   

Dyskysja o nawija.pl

No i mamy konkurencje : ) Gierka trochę zamotana, ale przynajmniej jest jakiś punkt zaczepienia. Będzie wiadomo co jest fajnie zrobione, a jakich błędów nie powtarzać. No myślę, że każdy dorzuci swoje 3 grosze na temat gry.

Jeżeli o mnie chodzi to:
1) Gra jest zbyt inflantylna, trzeba zrobić coś znacznie bardziej klimatycznego, "realistycznego" : )
2) Ten pomysł z jakimiś kamieniami czy błogosławieniem czy czymś tam, według mnie chybiony. Gracz szybko się wkurzy, że nie może się poruszać normalnie, tylko cały czas jakieś cholerstwa musi rzucać. Lepiej zrobić jakąś kondyncje w zależności od poziomu. Po każdym ruchu kondyncja by się zmniejszała. Jak spadnie do zera to wtedy można jakies błogosławieństwo rzucić czy wypocząć.
3) Grafika fajna, spójna. Tylko za kolorowa : D
4) Forum w grze jest, ale za proste, prymitywne. Shoutbox jest, ale otwiera się w innym oknie. Fajne nazwy w menu: jak Kroniki, czy Posłańcy. Niewiem co z tymi bogami, przyspieszamy cały czas czas i przegrywam cały czas jakieś walki : /
5) Technologicznie, Ajax by się przydał, gierka by chodziła wtedy bardziej smooth, a nie przy każdym kliknięciu przeładowuje się strona.
6) Dobra piszcie tutaj wszystko co wam ślina na język przyniesie : )

Offline

 

#2 2008-08-27 13:09:28

Nodrog_Nameerf

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-08-18
Posty: 18
Punktów :   

Re: Dyskysja o nawija.pl

Ja napisze to co już Wam pisałem na jabberze:

- fajne w tej gierce to, że na początku możesz sobie wylosować jakieś słowiańskie imię
- ogólnie trochę jest nieprzejrzysta...
- shoutbox - zgadza się, fajniej było w oknie gry
- myślę, że potencjał gra ma - dość rozbudowana, tylko nie wiadomo w co ręce włożyć;
- jakoś wymyślili jak ściągać graczy-  za poleconego dostaje się te kamienie - jeżeli polecony dogra do 7 poziomu - to jest jakiś pomysł, żeby nie dawać od razu tylko jak polecony trochę pogra - można zrobić piramidę; ) - że za poleconych przez poleconego też się coś dostanie;

W grze powinno być alkohol! Żeby ludzie się mogli swobodnie poczuć;

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.grupa2212.pun.pl www.allmetalforum.pun.pl www.narutografans.pun.pl www.dragongame.pun.pl www.poa.pun.pl